Etap centralny XXXV OJŁ – kilka ogłoszeń

Szanowni Państwo, nauczyciele i uczniowie

w dniu dzisiejszym wysłałem do uczestników zaświadczenia o zakwalifikowaniu się do etapu centralnego wraz z podstawowymi informacjami organizacyjnymi. W tym roku ze względów finansowych musiałem w większości zrezygnować z wysyłki na adresy domowe uczestników, dlatego dokumenty wysłałem zaadresowane do nauczycieli uczestników i ich szkołę. Bardzo proszę nauczycieli o przekazanie swoim uczniom tych zaświadczeń.

Jak przed rokiem uczestnicy etapu centralnego spoza Lublina i opiekunowie będą zakwaterowani (na koszt Olimpiady) w hotelu Logos obok KUL-u, gdzie będzie odbywał się finał (http://hotellogos.lublin.pl/). Jeśli któryś z przyjezdnych uczestników będzie sam organizował sobie nocleg w Lublinie podczas etapu centralnego, bardzo proszę o informację do 2 marca o takim fakcie. Brak takiej informacji i nieskorzystanie z opłaconego miejsca hotelowego będzie skutkowało zwrotem kosztów noclegu Olimpiadzie.

Wyżywienie podczas finału zapewnia stołówka akademicka KUL. Istnieje możliwość zamówienia opcji wegetariańskiej. Również do 2 marca prosiłbym zainteresowanych uczestników (jak i nauczycieli) o zasygnalizowanie takiej potrzeby.

Ostania prośba dotyczy pracy kierownika organizacyjnego. Bardzo ułatwiłoby mi sprawne przygotowanie dokumentów i zaświadczeń z etapu centralnego wcześniejsze wysłanie przez uczestników dwóch podstawowych informacji – daty i miejsca urodzenia. Jak powyżej, proszę każdego zakwalifikowanego uczestnika o te dane do 2 marca.

Te wszystkie informacje proszę wysłać na adres mailowy Olimpiady podany w zakładce kontakt. W przypadku noclegu i wyżywienia proszę wspomnieć wyłącznie, jeśli ktoś decyduje się zrezygnować z zakwaterowania w hotelu Logos albo decyduje się na opcję wegetariańską posiłków.

Z poważaniem,
Krzysztof Mogielnicki

Reklamy